Tvorba / Work

Threshold

 

  

 

 

Role: Nigel Fenway
THRESHOLD měl v USA na CBS premiéru v pátek, 16. září od 21:00, dvouhodinovým pilotním dílem

Screenshoty: 1 díl - 2 díl - 3 - 5 díl - 6 - 8 díl - 9 - 10 díl - 11 díl - 12 - 13 díl

 

 

F o t k y

 


           Zdroj fotek: http://www.cbs.com/primetime/threshold/ (na stránkách je i rozhovor s Brentem - videoklip)

    Zdroj fotek  


 Zdroj fotky          Zdroj fotky
 

Č l á n k y   a   t e x t y

 
   

Brent Spiner, nejvíce známý jako Data ze "Star Treku: Nová generace," představuje bývalého vědce z NASA, který nabyl zletilosti v šedesátých letech. "Má postava nedůvěřuje vládě jako Big Brother," říká Spiner. "Nevidí důvod, proč by tohle mělo být tajemstvím před veřejností." Zdroj: http://www.w3c.org/TR/1999/REC-html401-19991224/loose.dtd


Titulek v němž je mj. uvedeno: V novém dramatu hraje Brent Spiner ze seriálu ‘Star Trek’
Kevork Djansezian; 12.09.05, LA

"Každý koho jsem ve svém životě poznal, nebo viděl, nebo potkal, nebo miloval, nebo nenáviděl, je v nebezpečí, že bude zničen. To je pořádně děsivé a s tím se potkáme, pokud se nezachráníme," říká Brent Spiner, popisující misi své postavy, Dr. Nigela Fenwaye a jeho společníků.

Spiner, který byl ve Star Treku: Nové generaci a čtyřech ST filmech android Data, je více sám sebou - šedovlasý, prostořeký a bez make-upu - jako Fenway, skvělý mikrobiolog. Zdroj: http://msnbc.msn.com/id/9316788/


Žádná konečná pro Brenta Spinera
Valerie Kuklenski; http://www2.sbsun.com/ontv/ci_3015506

Brent Spiner, nejznámější jako android Data ve Star Treku: Nová generace, se původně nechtěl zúčastnit natáčení dramatických seriálů jako "Threshold". Po sedmi letech seriálového "Treku" a čtyř filmů, se cítil jak uvedl "uštvaný", takže se zaměřil na hostování, práci v divadle a méně náročné filmy. Letos byl připraven vrhnout se naplno zpět do televize.

"Řekl jsem svým agentům, myslím, že jsem připraven, jsem odpočatý. Udělejme další seriál. Tentokrát ale jen půlhodinu, abych měl také život."

"A předtím než jsem si byl jist, jsem dostal telefonát s pozvánkou na tuhle párty. Víte, kredity na roli byly dobré, všichni na tom pracovali, od autorů přes skvělé herecké obsazení. Takže jsem si pomyslel, víte, dostanete pozvánku do dobré společnosti, měl byste jít."

.....

Spiner hraje lékaře, který studuje fyziologické změny obětí.

Spinerova zkušenost z natáčení Nové generace byla v tom nejlepším slova smyslu sblížením se svými kolegy. "Všichni herci byli moji nejlepší přátelé. Byl jsem svědkem na dvou svatbách, jsem kmotr ... a všichni jsme si velmi blízcí."

Dobrá zpráva pro Spinera je, že u herců v "Thresholdu" už nyní působí dobrá chemie. "Myslím, že jsme všichni k sobě rychle nalezli vazby, což je neobvyklé a je to skutečně skvělá věc."

Spiner říká, že chce u "Thresholdu" zůstat i nadále.

"Vidím sám sebe tady na deset dalších let," řekl. "Ale do té doby si myslím, že má postava bude mít problémy se sluchem, takže bych mohl dělat starého Branda s naslouchátkem, kterému jsou věty přenášeny někým za kamerou."


Během vysílání THRESHOLDU pro novináře, kterou zorganizoval Paramount a CBS, hovořil Brannon Braga a Brent Spiner s Robertem Sanchezem ze stránek IESB.

Brent prozradil: "Hraji bývalého baseballového hráče, který... ne, toho nehraji! Hraji doktora, který je géniem svého druhu. Hraji doktora, který je fyziolog, mikrobiolog, chlápek z výzkumu. Je to dermatolog, pediatr, vše co potřebujete."

Uvidíme Spinera znovu jako Data?

"Víte to, nikdy neříkejte nikdy jak to chybně učinil Sean Connery, ale já k tomu povím, asi jste viděli můj konec ve Star Treku. Pokud bych měl do toho vložit peníze, řekl bych, že mě nikdy neuvidíte s tím make-upem. Ale podívejte se na tu lepší stránku, CBS, páteční noci, 21 hodin, THRESHOLD."

Videa si můžete prohlédnout na této stránce.
Zdroj: http://trekweb.com/articles/2005/09/11/432447cb561f8.shtml 


Brent Spiner opět zachraňuje svět v `Thresholdu'
Maureen Ryan

První otázka pro Brenta Spinera, jednoho z herců "Thresholdu" z CBS, byla: "Jaké to je být bez "star-trekovského" make-upu?

"Je to tak skvělé, že vám to ani nemohu popsat," říká Spiner, který hrál androida Data se žlutou kůži po sedm sezón seriálu a v několika filmech. "Make-up byl skvělou součástí role, maska vám dovolí být anonymní... Ale nyní mohu skončit den tím, že si otřu obličej vlhčeným ubrouskem a jdu domů."
....

"Časem objevíme, že je tam nějaké protivenství" mezi členy týmu "Threshold", říká Spiner. "Nejsou do sebe zamilovaní. Tito tři muži byli vybráni... aby dělali tuto práci, ať chtějí nebo ne."

Spiner je trochu pobavený při myšlence, že jeho nový televizní výstup, stejně jako u ST, dovoluje zachránit svět. "Pokud bych si měl vybrat co udělat příště, nejspíše by to nebyl žánrový kus," říká Spiner, který dokázal talent pro komedii ve svých hostováních v "Přátelích" a "Jsem do tebe blázen".

Přesto, Spiner byl posledním získaným hercem, a on říká, že když se dozvěděl kdo ostatní bude hrát (Charles S. Dutton je rovněž v "Thresholdu"), chtěl do toho. Jeho reakce, jak říká, byla "Nezajímám se o žánr, toto jsou dobří lidé pro spolupráci."
Zdroj: http://metromix.chicagotribune.com/tv/mmx-0509180421sep18,0,7414169.story?coll=mmx-television_heds

 


Poutavý "Threshold" nám jde pod kůži
Kay McFadden; Seattle Times

"Při dnešním stavu světa by mimozemský zásah byl pouze lékařskou objednávkou" - Nigel Fenway (Brent Spiner) v "Thresholdu"
.....
Je to klasická skupina podivných osob sehraná skvělými herci: Nigel Fenway (Brent Spiner), politický radikál ze šedesátých let a bývalý zaměstnanec NASA, ....
Zdroj: http://seattletimes.nwsource.com/html/artsentertainment/2002497887_kay16.html

 

 

Nahoru
Up

(Datum uveřejnění na internetu: 24.09.05; počet obrázků 5)