ALENA'S  BRENT  SPINER  PAGE

Na vzhledu a obsahu nových stránek se usilovně pracuje :-) 
Na této "provizorní" stránce si můžete přečíst nejnovější informace týkající se Brenta a zprávy o připravovaných stránkách. Nový vzhled stránek by měl být připraven a zveřejněn do konce tohoto roku.

KONTAKT

TANEC NA VLNÁCH (Out to Sea)  !!! nové !!!

V neděli 17.12.00 (20.40 hod.)  bude stanice NOVA vysílat komedii "Tanec na vlnách" (Out to Sea) z roku 1997. Brent si zde zahrál jednu z HLAVNÍCH rolí, vedle Jacka Lemmona a Waltera Matthaua.

Příběh se odehrává na palubě luxusní zaoceánské lodi, plující na Bahamy. Dvojice ústředních hrdinů, Herb (Matthau) a Charlie (Lemmon), si zde vydělává na lodní lístky jako profesionální tanečníci a společníci. Již při této představě je jasné, že se divák nebude nudit. A už vůbec ne fanouškové Brenta. Postava, kterou hraje, se jmenuje Gil Godwyn a POZOR - je to zpěvák, což znamená, že se můžeme těšit na písně uvedené v jeho podání.. (Jen doufám, že při písních bude zachován anglický originál). 

Režie se ujala Martha Coolidge, která mj. režírovala film "Introducing Dorothy Dandridge" (1999), ve kterém si Brent zahrál Earla Millse po boku svůdné Halle Berry.

 Jack Lemmon, Brent Spiner, Walter Matthau        Nástup profesionálních tanečníků         Že by problémy?

(Pokud chcete vidět obrázek v plné velikosti, klikněte na něj myší. 
 Zpět se vrátíte tlačítkem Zpět ve Vašem prohlížeči.)

STAR TREK: X

Brent si znovu zahraje androida Data v desátém filmovém pokračování Star Treku. Společně s Patrickem Stewartem (kap. Picard) již podepsal smlouvu na natáčení. Navíc se Brent, společně s Rickem Bermanem, producentem Star Treku, a Johnem Loganem, scénáristou, podílí na příběhu k "desítce". Byl to také Brent, kdo Bermana s Loganem seznámil. Skvělý je také fakt, že v novém filmu by mělo být o Datovi více "slyšet".  Natáčení se plánuje na rok 2001 a uvedení do kin na počátek roku 2002.
24/11/00 (ST Communicator, Brent Spiner Info Page, TrekDnes)

BRENT A VOYAGER
Podle informací z Internet Movie Database, by měl Brent účinkovat v seriálu Star Trek: Voyager (šestá sezóna / 26 díl / 2000) v epizodě s názvem "Unimatrix Zero". Ne však jako Data, ale jako "Borg Drone". Informaci jsem si ověřovala na oficiálních stránkách Star Treku, ale Brentovo jméno jsem v hereckém obsazení nenašla. V Internet Movie Database byla u této role poznámka (uncredited), což jsem si přeložila, jako "role nižžšího významu", proto asi nebyla ve výše uvedeném obsazení uvedena.
24/11/00 (Internet Movie Database)

DATING SERVICE
Brentův nejnovější filmový záměr nese název "Dating Sevice". Natáčení je plánováno na rok 2001. Podle informací, které mám k dispozici, není možné určit, zda se bude jednat o film, nebo seriál. Známí jsou pouze dva Brentovi spoluherci Jeff Conaway a Vinny Pastore.
24/11/00 (Internet Movie Database)

Jste návštěvníkem těchto stránek číslo

Poslední aktualizace: 05.12.00