Co je nového
Nejnovější informace o BS. Nové filmy, pokračování Star Treku a jiné události.
Úvodní strana
Životopisy
Tvorba
Moje recenze
Fotogalerie
Historie
Odkazy
Něco o mě
Místo pro nové zprávy
Místo pro nové zprávy
Marně jsem očekávala nějaké informace z oficiální stránky Fed Conu (viz. odkaz níže). Hlavně zda BS opravdu přijel, nebo ne. Nezbylo mi nic jiného než hledat, ale díky stránce Brent Spiner Info Page jsem objevila skvělou reportáž i s obrázky. Zde si můžete přečíst originál.


Nejnovější film, ve kerém BS hraje, se jmenuje Geppetto (Džepeto). Jedná se o muzikál na motivy pohádky o Pinocchiovi (Pinokiovi). BS zde hraje zápornou postavu majitele loutkového divadla jménem Stromboli. Televizní premiéra se konala 07.05.00 v 19:00 hod. na stanici na stanici ABC. Pokud se chcete podívat na oficiální filmové stránky a třeba si poslechnout úryvek z písně "Bravo, Stromboli", stačí kliknout zde.


Velmi potěšující zpráva k nám přišla ze sousedního Německa (přesněji z Bonnu). Právě dnes (19.05.00) zde začal již osmý ročník sjezdu trekistů, tzv. Fed Con. Kromě jiných filmových hvězd z oblasti sci-fi, jako je např. Marina Sirtisová (poradkyně Troi), Michael Dorn (poručík Worf) nebo Alice Krige (královna Borgů v Prvním kontaktu), přijal pozvání i BS. Jelikož se osobně nemůžu tohoto sjezdu zúčastnit, přeji všem, kteří tuto možnost mají, hodně štěstí, příjezd všech avizovaných hvězd a hlavně mnoho krásných zážitků, ať máte dlouho na co vzpomínat. Oficiální stránky Fed Conu můžete navštívit zde.

PS: Pokud jste byli na Fed Conu a chcete se s ostatními podělit o Vaše zážitky nebo o fotky, prosím ozvěte se mi. Díky.