Tvorba / Work

The Spin on Spiner

 

  

 

THE SPIN ON SPINER
      
Autorka: Mimi Braverman
Vydalo: Tornado Press; ISBN: 0967097207
Datum vydání: 14.02.1997

Kniha je zaměřena na Brentův profesní a veřejný život (ne soukromý). Je plná faktů a zahrnuje úplný a detailní přehled jeho televizních, filmových, divadelních a nahrávkových kreditů, včetně  účastí na dabingu např. počítačových her. Záznamy zahrnují základní informace ke každé jeho roli (časové určení, jméno postavy, atd.), rozšířené synopse, Brentovy a produkční poznámky, včetně  různých zajímavostí. Kniha zároveň vyvrací řadu fám, které se k jeho kariéře vztahují. Jediné, co asi jeho příznivce nepotěší, je fakt, že autorka záměrně "vypustila" Star Trek, a to z jednoho prostého důvodu - tímto tématem se zabývají jiné publikace. 

Kniha neobsahuje žádné obrázky (kromě toho na obálce) a je k dostání pouze v anglickém originále. 

Objednání:
Již dlouho jsem nákup knihy plánovala, ale zároveň s touto knihou jsem si chtěla pořídit i soundtrack k filmu "Out to Sea". I přesto, že toto CD je již od minulého roku vyprodané, stále jsem čekala, že se to změní (více k nákupu CD přinesu co nejdříve - doufám). Jelikož je album stále vyprodané a šance získat ho, je značně malá, začala jsem mít obavy, aby se něco podobného nestalo i s touto knihou. A tak jsem se konečně rozhodla pro její zakoupení. Nastal, ale další problém, kamarádka, díky které mám CD "Ol' Yellow Eyes is Back" již u nás nepracuje a neznám nikoho jiného, kdo má platební kartu. Ovšem, kdo hledá - najde! Našla jsem firmu, která se právě tímto "problémem" zabývá. Nákupem věcí v zahraničí pro ty, kteří nemají platební kartu. Jedná se o, na internetu působící, firmu KARTY, která zákazníkům nabízí nákup zboží v zahraničí ve dvou variantách: 

1) Firma provede v zahraničí objednávku (po zaplacení zálohy zákazníkem) a platbu. Při dovozu se postará o celní odbavení a zboží odešle zákazníkovi (po zaplacení celé částky), 

nebo (způsob který jsem zvolila)

2) V případě, že nakupujete u firmy AMAZON.COM - existuje možnost zakoupit zboží prostřednictvím  "dárkového certifikátu". Firma KARTY zákazníkovi spočítá cenu a po jejím zaplacení, zakoupí tento "dárkový certifikát". To je určitý číselný kód, který pak odešle e-mailem zákazníkovi. Ten pak sám vyplní objednávkový formulář na stránkách Amazonu a při vyplňování způsobu platby se pod otázku "Do you have a gift certificate or promotional claim code?" do kolonky zadá číslo dárkového certifikátu. Zboží přijde na adresu zadanou konečným zákazníkem. Tento způsob je levnější, ale vyžaduje alespoň minimální znalost AJ.

Cena knihy (včetně nejlevnějšího poštovného do ČR do 3 týdnů) ......... 25.98 USD 

Časový harmonogram:

17.06.01 Objednání (formulářem na stránkách firmy KARTY)
17.06.01 Potvrzeni objednávky firmou
21.06.01 E-mailem zaslaný podrobný popis objednání na Amazon.com od firmy KARTY
25.06.01 Dávám příkaz bance k zaplacení částky v Kč
27.06.01 Amazon.com zasílá e-mailem dárkový certifikát (firma KARTY ho odesílá na můj e-mail)
27.06.01 Objednávám na Amazon.com (Amazon potvrzuje úspěšné zakoupení e-mailem)
01.07.01 Oznámení Amazonu o odeslání knihy do ČR
12.07.01 Zásilka je doma:  (jak jsem byla dlouho v práci!!!!)

PS: Společně s objednávkou knihy jsem objednala i CD "Out to Sea" na serveru MusicSelection.com. Bohužel je stále vyprodané.

Amazon.com: cena ..... $ 20.00 + nejlevnější poštovné (dodání do 3 týdnů) ..... $ 5.98

 

Nahoru
Up