Tvorba / Work

The Master of Disquise

 

  

  

Upcomingmovies.com
Internet Movie Database
Sony Pictures Entertainment - trailer

USA 2002
Předpokl. premiéra
v USA: 31. květen 2002

The Master of Disguise / Pán převleků  VE VIDEO PŮJČOVNÁCH I V PRODEJI

Režie: Perry Andelin Blake
Scénář: Dana Carvey, Harris Goldberg
Hrají: viz. text
Distributor: Columbia Pictures
Produkční společnost: Revolution Studios
Žánr: "hodně praštěná" komedie

Bližší informace:
Natáčení začalo 24. září 2001 v Los Angeles
Herecké obsazení: Dana Carvey (Garth z filmu "Waynův svět" a "Waynův svět 2"), Jennifer Esposito ("Dracula 2000"), James Brolin ("Traffic"), Robert Loggia ("Den nezávislosti"), Edie McClurg ("Flubber"), Brent Spiner, Erick Avari ("Planeta opic", "Den nezávislosti", hostování v seriálech "ST:TNG", "ST:DS9", "Jsem do tebe blázen", "Snílek", "Na zdraví", .), Harold Gould a další.

Příběh pojednává o rodině s bohatou historií (až 2000 let) a především o posledním z rodu (D. Carvey). Jeho otce Fabbrizzia hraje J. Brolin, R. Loggia hraje jeho dědečka, E. McClurg hraje jeho matku a  J. Esposito jeho asistentku, která ho přitahuje. 

Screenshoty Brentovy postavy, která se jmenuje Devlin Bowman z traileru ze stránek Sony Pictures Entertainment jsou zde. K těmto screenshotům přibyly ještě další 4 snímky (bohužel ne moc kvalitní), z traileru z vysílání E!  Online (z 29/03/02), ve kterém reportér navštívil natáčení a vedl rozhovor s D. Carveym a J. Esposito. Trailer si je možné přehrát ve dvou formátech RealVideo a Windows Media.

Recenze filmu od Alis
Začnu asi takhle - větší blbost jsem ještě neviděla;-o Některé gagy či scény jsou opravdu vtipné a vydařené, ale celkově je ten film hodně, hodně divný! Carvey se snaží (často je vcelku vtipný a realistický - např. jako želva;-))), ale většinou je to dost trapné a stejně jako jeho "dědeček" přehrává. Brent je na celém příběhu to nejlepší. Jeho záporák je sice také dost uhozený (kdo by také kradl národní dědictví USA a nosil s sebou Ústavu), ale jinak působí velice elegantně a až na ty vousy také přitažlivě;-) Má však velký problém, který zaručeně diváky rozesměje;-D Ale to nebudu prozrazovat;-)))) Ve filmu jsem se musela pousmát nad větou asistentky, že nemá v popisu práce scházet se se starými divnými muži. Abych pravdu řekla, tak Brent ve filmu tímto dojmem rozhodně nepůsobí;-*

 

 

 S c r e e n s h o t y

 
   

(Datum uveřejnění na webu: 07.07.2008; počet obrázků 105)

© Alis
Před použitím těchto screenshotů na Vašich stránkách mě, prosím, kontaktujte! Děkuji
(Do not use these screengrabs without asking. Thank you)

 

 S c r e e n s h o t y

 
   

 

      

 

Prosím, omluvte sníženou kvalitu těchto snímků, která je způsobena špatným signálem při přehrávání záznamu.
 
Made by Alis (Datum uveřejnění na webu: 07.04.2002; počet obrázků 4)

 

Nahoru
Up