Tvorba / Work

Out to Sea

 

 

 
Out to Sea  VE VIDEO PŮJČOVNÁCH
(Tanec na vlnách)
  
Režie: Martha Coolidge
Hrají: Jack Lemmon, Walter Matthau, Dyan Cannon, Brent Spiner, ... 
Stránka: Out to Sea ; USA 1997; 109 min. / VHS

Příběh se odehrává na palubě luxusní zaoceánské lodi, plující na Bahamy. Dvojice ústředních hrdinů, Herb (Lemmon) a Charlie (Matthau), si zde vydělává na lodní lístky jako profesionální tanečníci a společníci. Již při této představě je jasné, že se divák nebude nudit. A už vůbec ne fanouškové Brenta. Postava, kterou hraje, se jmenuje Gil Godwyn. Je to pěknej záporák, který si s již zmíněnou dvojicí užije nemálo starostí a utrží i pár modřin. POZOR - Brent ve filmu také tančí a zpívá. V jeho podání vyslechneme 4 písně: "You're Our Guest", "Cheek to Cheek", "Oye Como Va" a "Sway".

Bližší informace v Internet Movie Database (včetně odkazů na obchody "Amazon" v USA, Velké Británii a Německu).

Jack Lemmon, Brent Spiner, Walter Matthau   Nástup profesionálních tanečníků ;-)   Že by problémy?

 

 

 S o u n d t r a c k

 
    

 

Out to Sea: Original Motion Picture Soundtrack
 
Distributor: Milan Records, BMG 
Datum vydání: 1997
Na albu je celkem 15 písní (celkový čas 40:19 min.)

Skvělý film "Out to Sea" nemá o nic méně skvělý soundtrack. Je na něm patnáct písní, ale bohužel ne všechny, které se objevily ve filmu. Mezi ty, které stojí za zmínku patří  orchestrální "Mambo  #5", kterou jistě každý zná v podání Lou Begy, nebo skvělá hitovka "Celebration", která se také hraje i na našich rádiích. Stejně jako ve filmu, tak i na  soundtracku nazpíval čtyři písně Brent Spiner. Jedná se mj. o songy "klasiků" Irvinga Berlina "Cheek To Cheek" a Tita Puenteho "Oye Como Va", za jejíž "předvedení" ve filmu  dokonce Brent získal nominaci na cenu Fennecus.

Soundtrack k filmu jsem si chtěla koupit ještě před tím, než film dávali u nás na NOVĚ v prosinci roku 2000, ale stále jsem váhala a tak se stalo, že se album najednou vytratilo z nabídky Amazonu a nejen z jejich, ale ze všech internetových obchodů. Moje nejčernější myšlenky se vyplnily, když mi odpověděli z firmy Milan Records, že CD již není v "tisku" a tak ho bude velmi obtížné sehnat. Rok jsem ho scháněla a nakonec jsem se rozhodla, že jediná možnost bude koupit si již použité. A tak jsem si ho objednala přes osvědčenou internetovou firmu KARTY, 21. října 2001 na serveru Secondspin.com. Jen co jsem tak učinila, přišel mi asi za tři dny od Yahoo! Shopping e-mail,  kde jsem se asi před půl rokem zapsala mezi zájemce o toto album, že v obchodě CDNOW je k dostání. Nejdříve jsem mého ukvapeného nákupu trochu litovala, navíc se v té době šířily poštou antraxové dopisy, ale vše dobře dopadlo a tak jsem 14.11.01 po všech těch nezdarech CD obdržela ve výborném stavu a ještě jsem poměrně dost ušetřila. 

01. Main Titles
02. You'r Our Guest
(Brent Spiner)
03. Cheek To Cheek
(Brent Spiner)
04. Celebration
05. First Kiss/Charlie and Liz
06. Canadian Sunset
07. Oye Como Va
(Brent Spiner)
08. Mambo #5
09. Proposal
10. Jumpin' At The Woodside
11. Sway
(Brent Spiner)
12. Nurse Collins 
13. Sea Cruise
14. More
(Bobby Darin)
15. Finale

 

 S c r e e n s h o t y

 
   
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
    

 Galerie 1 - Galerie 2        

  

Nahoru
Up

(Datum uveřejnění na internetu: 02.12.02; počet obrázků 48)

Eileen thank you very much for this collection! Link on Eileen homepage.

Tyto obrázky pocházejí ze sbírky Eileen a jsou zde prezentovány s jejím svolením! Prosím, nepoužívejte je na svých stránkách bez jejího vědomí!
(These pictures are from the Eileen collection and are here with her permission! Please don't use them on your pages without her consent!)