Alena´s Brent Spiner Page
http://brent.aktualne.cz

Novinky
News
Archiv
Archive
Kalendář
Calendar
Biografie
Biography
Tvorba
Work
Fotogalerie
Potogallery

Fanklub BS
BS Fanclub

Ankety a kvíz
Polls and quiz
Odkazy
Links

      

Místní menu: Archiv roku 2002 - Archiv roku 2000 a 2001 (původní verze, bez úpravy designu)

 

  

23-12-2002

Brent v televizi - přehled filmů zde. Další fotky Brenta z premiéry "Nemesis" (opět zde byla Loree nazvána Brentovou ženou!) na Yahoo a na Star Trek.com. Na posledně jmenované stránce je pod odkazem "Part 2 of the Video Feature" videozáznam z premiéry a asi v polovině je rozhovor s Brentem. Ten v něm mj. vtipkuje, že jeho nejoblíbenější částí filmu jsou titulky, protože tam může vidět své jméno.
Brent on TV - list of movies
here. New photos of Brent from the world premiere of "Nemesis" on Yahoo and on Star Trek.com (again Loree is here described as his wife!) . On Star Trek.com is the video feature from the premiere evening and a short interview with Brent is under the link "Part 2 of the Video Feature".  
  

15-12-2002

Tak už je to tady, 9. prosince 2002 proběhla v Graumanově Čínském divadle (Hollywood, Kalifornie, USA) světová premiéra filmu "Star Trek: Nemesis"! Fotky z premiéry si můžete prohlédnout na Wireimage.com a Rexpictures.com (zde autor  popsal Loree jako "jeho manželku"!). Úprava stránky fanklubu.
So, it's here, on the 9th December 2002, took place the "Star Trek: Nemesis" World Premiere at the Grauman's Chinese Theatre, Hollywood, California USA. Photos from this premiere you can find on Wireimage.com a Rexpictures.com (here the author describes Loree as "his wife"!). Changes of fanclub page.
  

12-12-2002

Vytvořila jsem novou fotogalerii Lora na mých stránkách Data.euweb.cz.
I created new photogallery of Lore on my pages
Data.euweb.cz
  

07-12-2002

Screenshoty z filmu Manhunt for Claude Dallas a fotky z divadelních her Tři mušketýři a Historie amerického filmu. Brzy ráno (v 1.30 hod.) v neděli 8. prosince bude na naší HBO uvedena komedie Hele vole, kde mám káru?.
Screengrabs from the movie Manhunt for Claude Dallas and photos from theatre play The Three Musketeers and A History of the American Film. Early in the morning (at 1.30) on Sunday 8th December will be shown on the Czech HBO the comedy
Dude, Where's My Car?
  

02-12-2002

Nejdříve bych se Vám chtěla omluvit (i když to nebyla moje vina), že tyto stránky nebyly v týdnu od 24.11. do 30.11.02 v provozu. Jak jsem již iformovala na úvodní straně tohoto webu, server Webzdarma.cz, na kterém jsou tyto stránky zdarma umístěny, měl technické potíže a tak došlo k tomuto výpadku. 
Nově přináším screenshoty z filmů Den nezávislosti, The Ponder Heart, Fenomén a Tanec na vlnách.

First I wont to apologize (even it was not my fault), that this site was in the week from 24.11. till 30.11.02 not on stream. As I informed on the first page of this website, server Webzdarma.cz, on which are my pages placed, had technical problems and so this failure. 
Newly screengrabs from movies: Independence Day, The Ponder Heart, Phenomenon and Out to Sea.
  

22-11-2002

Zcela nový design stránek. / Complete new deisgn of this site.
  

10-11-2002

Screenshoty Brenta z filmů Corrina, Corrina, Kingfish, My Sweet Charlie, epizody seriálu Mad About You a dokumentu Lifetime "Intimate Portrait" Swoozie Kurtz. / Screengrabs of Brent from the movies Corrina, Corrina, Kingfish, My Sweet Charlie, episode of serial Mad About You and a special Lifetime "Intimate Portrait" Swoozie Kurtz.
  

06-11-2002

Na stránkách Cinescape je fotka Brenta s obálkou (s chybou v jeho jméně) na premiéře filmu "Clockstoppers" a tři další pěkné snímky BS najdete na stránkách REX pictures. / On the Cinescape site is a photo of Brent with the offending envelope on the premirere of "Clockstoppers" and three others nice pics of BS you will find on REX pictures. 
   

30-10-2002

Filmy s Brentem v televizi: "Star Trek: Vzpoura", "Corrina, Corrina" a "Fenomén". Více v TV & KINO.
Movies with Brent in TV: "Star Trek: Insurrection", "Corrina, Corrina" a "Phenomenon". More in TV & KINO.
  

27-10-2002

Další svělé snímky z filmu "Star Trek: Nemesis" a nové screenshoty z Brentových filmů
Na německém webu CHIP je 111 nových fotek z připravovaného filmu. Odkaz na stránky je zde.
Připravila jsem další dvě rozsáhlé galerie screenshotů od Eileen k filmům "Černá Carmen Dorothy Dandridge" a "Geppetto". Samostatná "kniha návštěv" pro vzkazy (gratulace) Brentovi (viz. vpravo dole).

Some new great pictures from "Star Trek: Nemesis" and new screengrabs from BS movies
On a German website called CHIP are 111 new pictures from the upcoming movie. The link is here.
I created twho extensive galleries of Eileen screengrabs from "Introducing Dorothy Dandridge" and "Geppetto". Separate "guestbook" for messages (congratulations) for Brent (on the right-hand down).
  

13-10-2002

Nové fotky Data z filmu "Star Trek: Nemesis" a vysílání "Star Trek: Generations" v TV (13/10/02)
Na webu se objevily další nové obrázky z filmu "Star Trek: Nemesis" a zde jsou ty s Datem: 1, 2, 3, 4 a 5.
V pátek 18. října bude satelitní stanice SAT.1 vysílat film "Star Trek: Generations" od 20.15 hodin.

New pictures of Data from "Star Trek: Nemesis" and "Star Trek: Generations" on TV
On the internet are some new pic from the movie "Star Trek: Nemesis" and here are these with Data:
1, 2, 3, 4 a 5. On Friday 10/18/02 will satellite station SAT.1 show from 8.15 p.m. the movie "Star Trek: Generations".
  

 05-10-2002

Brent má syna - Gratulujeme! (05/10/02)
Už je to oficiální! Brent Spiner na conu pořádaném k 15. výročí Star Treku: TNG potvrdil, že má syna. Jmenuje se Jakson Spiner a jsou mu tři měsíce. Odkaz na celý článek o Brentově vystoupení na oficiálních stránkách
STAR TREK.COM (Překlad článku se budu snažit přinést co nejdříve). Obrázky (v malém formátu) naleznete na stránkách Wireimage.com.

K připravovanému filmu "Star Trek: Nemesis" se ovjevily další nové fotky (oficiální plakáty posádky) - 1, 2, 3.
Na stránkách
IMDb je zpráva, že by se měl Brent objevit (ve vedlejší roli) v televizním filmu "This Much I Know". Režie se ujala Lee Rose, která ho před dvěma lety obsadila do své minisérie "A Girl Thing".

Brent has a son - Congratulations!
It is official! Brent Spiner confirmed on the 15th Anniversary of ST: TNG Convention, that he has a son. The link on the whole Brent appearance on the official site
STAR TREK.COM. Brent pic (in a small format) on Wireimage.com.

For the new "Star Trek: Nemesis" film are some new photos (official posters of the crew) - 1, 2, 3.
On IMDb is a new title of TV film where should Brent act (in a supporting role) and it is called "This Much I Know". Direct will Lee Rose, who cast him in her miniserie "A Girl Thing" two years ago.
 

15-09-2002

Nový vzhled stránek Alena's Brent Spiner Page
Po delší době jsem se rozhodla, že je na čase trošku změnit vzhled těchto stránek (úpravy designu budou průběžné). Zrušila jsem rubriku "Novinky", jelikož veškeré nové zprávy, o kterých budu psát, budou přímo na této stránce. Ty, které odsud zmizí, poputují přímo do Archivu. Zároveň začínám psát tyto stránky dvojjazyčně (ČJ a AJ), protože ABSP navštěvují i fanoušci ze zahraničí a tak se pokusím, aby více rozuměli obsahu. Nejsem sice žádný "expert" na AJ, ale snad to pro ně bude srozumitelnější než v češtině ;-)

Nové obrázky z rozsáhlé fotogalerie Eileen zde
Brent zpívá (společně s Little Jewfordem & skupinou The Cornell Hurd Band) na CD Live From Uranus píseň "Ragtime Cowboy Joe". Poslechnout si ji můžete na skvělých fandovských stránkách Brent Spiner Museum. Koupit CD je možné na Amazonu za $14.99.

New look of Alena's Brent Spiner Page
I decided after a long time, that this is the right time to create new look of this site (changes will appear consecutive). I cancel the rubric "News", because all new informations will be writen right here on this page. "Old news" will be moved to "Archive". At the same time will I write ABSP bilingual (Czech and English), because this site visit BS fans from other countries and so I would try to readable the contents - I am not an English interpretress, but I hope that "my English" will be better than Czech words ;-)

New pic from Eileen photogallery here
Brent sings (with Little Jewford & The Cornell Hurd Band) on CD Live From Uranus a song "Ragtime Cowboy Joe". You can listen to it on great fan site Brent Spiner Museum. You can buy this CD on Amazon for $14.99.
 

29-08-2002

Star Trek Speciál v magazínu "VIDEODOMÁCÍKINO" č. 7 - 8 obsahuje 12 obrázků Data

24-08-2002

Fotky Brenta z jeho vystoupení na Alzheimer's Association Gala konané 08/03/01 (from Eileen)

22-08-2002

S radostí Vám oznamuji, že tyto stránky obdržely od Mezinárodního sdružení webmastrů a designerů Golden Web Award.Tyto ceny jsou udělovány inernetovým stránkám, které byly přihlášeny do hlasování o tuto cenu a obdržely potřebný počet hlasů od členů sdružení.

11-08-2002

Brent je podle "zatím nepotvrzené" informace otcem holčičky. Odkaz na zdroj zprávy.

11-08-2002

Brent jako Leonard Younger ve filmu "Rent Control"

 04-08-2002

Dalších 16 snímků od Eileen, tentkorát k epizodě ze seriálu "Tales from the Darkside"

28-07-2002

Ze sbírky Eileen přináším dalších 15 snímků, tentkorát k filmu "Stardust Memories"
  

 23-07-2002

Na stránce Brent Spiner Museum jsou kvalitní screenshoty k filmům "I am Sam" a "Master of Disquise". Brent hraje ve filmu "Master of Disquise" Devlina Bowmana. Je to záporná postava, která jde "po krku" Pistachiovi a krade vzácná umělecká díla.

"Co se mi na hraní zloduchů líbí je, že můžu hrát to co je mi blízké," vtipkuje Spiner. "Když máte hrát sladkého, milého hocha, je to námaha. Takhle se můžu předvést, být tím krutým a malicherným člověkem, kterým vlastně jsem, a to je potěšitelné!"

        

Tyto fotky jsou z oficiálních stránek filmu, na kterých si také můžete přehrát kvalitnější druhý trailer, ze kterého jsou i zmiňované screenshoty na Brent Spiner Museum.
(Brent Spiner Museum; oficiální stránky filmu)
 

20-07-2002

Screenshoty ze sbírky Eileen - část druhá ("Trekkies", "Family Sins", aj.) zde

14-07-2002

Prvních 25 screenshotů ze sbírky Eileen k filmu "A Girl Thing" v Galerii 3
 

09-07-2002

Sbírka obrázků z Brent Spiner Info Page bude zde!
Když jsem v sobotu 6. července otevřela stránku Brent Spiner Info Page, a přečetla si text autorky, krve by se ve mě nedořezal. Eileen, po letech strávených shromažďováním fotek a obrázků s Brentem, vymazala celý obsah serveru a ukončila provoz stránek o BS. Byl to pro mě šok! Proto jsem se rozhodla, že jí napíšu a zeptám se, zda je její sbírka někde na webu umístěna, a pokud ne, zda je možné její fotky získat a prezentovat na těchto stránkách. Eileen mi odpověděla hned druhý den s tím, že fotky už nikde na webu nejsou, a že proti zveřejnění na mých stránkách nic nemá a ať jí napíšu, které obrázky nemám. Byla jsem štěstím bez sebe! Prošla jsem svůj počítač a zjistila jsem, že za ty "roky" mám její sbírku, až na screenshoty z Trekkies, kompletní. To jsem jí také napsala a v pondělí jsem měla i tyto "zbývající" fotky! Za všechny Brentovy fanoušky jsem opravdu šťastná, že o ně nepřijdem a navíc, že je budete moci vidět přímo na těchto stránkách!

Thank you Eileen for all Brent Spiner fans for giving me the chance to present your beautiful Brent Spiner collection on this pages! Thank you!
 

 09-07-2002

Data.euweb.cz a akční figurky k "Nemesis"
Vzhledem k novým podmínkám serveru Webzdarma.cz, které již výslovně zakazují propojování webů, pracuji teď na samostatných stránkách se screenshoty Data na adrese http://data.euweb.cz. Do konce tohoto týdne bych chtěla Data.euweb.cz "najet" a ve stejné době budou k této změně přizpůsobeny odkazy na těchto stránkách. Pro získání prostoru hodlám odstranit rubriky věnující se Star Treku, dále pak strukturu webu a odkazy na jiné stránky než o BS a "jemu blízkých".

S připravovaným filmem "Star Trek: Nemesis" byly výrobcem hraček Art Asylum uveřejněny snímky akčních figurek hlavních postav. Figurky Data a Picarda by měly být v prodeji již měsíc před premiérou filmu, tzn. v listopadu letošního roku.  O tom, jak budou tyto postavičky realistické (viz. foto vpravo), se můžete přesvědčit zde.
(Trek Today)

27-06-2002

Připravovaný "Star Trek: Nemesis" má své webové stránky a trailer!

27-06-2002

Brent pro tento rok přislíbil účast na dvou sci-fi conech a to v USA a Kanadě

16-06-2002

Eileen z BSIPdoplnila fotky k několika akcím, na kterých byl Brent s Lorre

02-06-2002

Brentův fanklub má své první členy. Více na stránkách fanklubu

26-05-2002

Wallpapery z připravovaného filmu "Star Trek: Nemesis" zde

19-05-2002

Stránky slaví 2 roky od svého vzniku
 
Přesně před dvěma lety jsem na webových stránkách Alena's Brent Spiner Page začala v češtině informovat o životě a práci Brenta Spinera. Jsem moc ráda, že za tuto dobu stránky zaznamenaly přes 2000 přístupů, což si myslím, že je velmi pěkné číslo. A to jen na nové adrese, která je funkční od 11.11.00. Kdyby se připočítaly i přístupy ze "staré" adresy, byly by tu teď krásné tisíce tři! ;-) Další věc, která mě těší, je fakt, že tyto stránky navštěvují nejen fanynky z ČR, ale i ze Slovenska, Velké Británie, ale i z Bulharska! 

Jako poděkování i jako "důkaz", že v updatování obsahu hodlám i nadále pokračovat, dnešním dnem zakládám NEOFICIÁLNÍ FANKLUB BRENTA SPINERA! Všichni, kteří máte o členství zájem, máte nyní možnost přihlásit se na stránkách fanklubu. Pro Vaše přihlášky je připraven formulář, nebo e-mailová adresa poradkyne@seznam.cz. Už se na Vás těším! ;-)

Jako "bonus" jsem pro Vás připravila další screenshoty Data, tentokrát z epizody "Elementary Dear Data".
 

05-05-2002

26 nových screenshotů z interview s BS a "Data na place" z DVD: TNG1

23-04-2002

V souvislosti s uvedením "Geppetta" u nás v televizi přináším info o filmu zde

 17-04-2002

Chcete Brentův fanklub?

Již delší dobu uvažuji o tom, že by stálo za to vytvořit fanklub Brenta Spinera. Je zajímavé, že i přesto, jak je Brent u fanoušků oblíbený, fanklubů moc nemá. Proto si myslím, že by bylo založení nového fanklubu to pravé ;-)

A jak by to mělo fungovat? (Vše je zatím ve stádiu příprav, takže není vyloučeno, že dojde ke změnám) 
1. Vstup do FC by byl čistě dobrovolný a pro všechny Brentovy fanoušky bez rozdílu věku, pohlaví, 
    národnosti, státní příslušnosti i přesvědčení.
2. Pro vstup není překážkou členství v jiném fanklubu.
3. Fanklub bude mít "zatím" formu neoficiální (neregistrovaný) a tím pádem bez členských příspěvků.
4. Hlavním cílem FC je sdružit a "zmapovat" fanoušky Brenta Spinera. Pro toto "zmapování" by sloužily 
    mapky, kde by bylo vyznačeno město (vesnice) u nás i v zahraničí se jménem (přezdívkou) člena.
5. Všichni členové budou informování e-mailem nebo SMS o aktualizacích Alena's Brent Spiner Page a 
    klubových stránkách (jsou již ve výstavbě) nebo o jiných zprávách týkajících se fanklubu.
6. Členové fanklubu mají právo se aktivně účastnit přípravy materiálů pro stránky ABSP nebo stránek 
    fanklubu (přispívat texty, navrhovat různá vylepšení, sledovat tisk a informovat o pořadech, ve kterých 
    BS bude, přinášet zajímavosti o BS uvedených na webu a jinak napomáhat ke zlepšení a rozšíření 
    nabídky stávajícím fanouškům Brenta a samozřejmě získat i fanoušky nové ;-)
7. Přihlašování do fanklubu bude "spuštěno" po dostatečném zájmu ze strany fanoušků a bude se provádět 
    vyplněním přihlášky ve formě (mého oblíbeného) Poznámkového bloku nebo Wordu.


Pokud máte o vstup zájem (nebo ne), vyplňte prosím anketu na stránce s hlavní nabídkou. Toto hlasování bude také jedním z hledisek, zda fanklub opravdu založit. Pokud máte jakékoliv dotazy, návrhy, nebo se Vám bude zdát, že hlasování v anketě nenačetlo správně Váš hlas, napište mi. Díky Alis
 

17-04-2002

Ze zákulisí filmu "Master of Disquise"
 
Přípravy filmu finišují a tak se stále objevují nové a nové obrázky z natáčení nebo z různých rozhovorů. Díky tomuto období se objevila další pěkná fotka Brenta (myslím, že se Brent ubírá správným směrem, myslím tím, co se týká "odhalování" ;-*) 

U fotky je i pěkný komentář: Brent Spiner (Data ze ST filmů) používá prsty k tomu, aby vyjádřil, jak moc se zajímá o  Sandlerovo postavení coby výkonného producenta.
 

Link na ostatní fotky ze zákulisí filmu: ADAMSANDLER.COM

 

14-04-2002

68 fotek Brenta v masce Data (z natáčení, z propagačních a vystřižených záběrů)

14-04-2002

První oficiální propagační foto z připravovaného filmu "Star Trek: Nemesis"

14-04-2002

Update rubrik Akce, Životopis - Krátce a vznik nových Tisk a Spoluherci

07-04-2002

Další čtyři screenshoty z připravovaného filmu "Master of Disquise"

31-03-2002

Avizované screenshoty z koncertu "My Favorite Broadway: The Love Songs"

 23-03-2002

Brent s Loree očekávají potomka!!!
 
Když jsem v úterý 19. března psala článek "Bude Brent otcem?", neměla jsem kromě fotek z premiéry filmu "Clockstoppers" žádný důkaz o mé domněnce. Dnes už důkaz mám! Časopis Star Magazine ve své rubrice StarLog přinesl zprávu, že Brent Spiner, známý jako Data ze seriálu ST:TNG, společně se svou přítelkyní Loree McBride očekávají v červenci tohoto roku narození potomka. (Pozn. autorky: Zda se bude jednat o chlapce, či holčičku zatím nevíme; stejně tak kdy a kde bude svatba).

       nebo   ?

Nascanovaný článek z magazínu je na BSIP.
  

   

 

Loree je povoláním publicistka a Brentovi ji prý představil jeho herecký kolega Patrick Stewart. Vztah Brenta s Loree trvá 10 let a ve společnosti se pravidelně objevují spolu.

23-03-2002

18. dubna bude mít u nás premiéru film "Jmenuji se Sam"

 19-03-2002

Bude Brent otcem???????
 
16. března se Brent společně s Loree objevil na premiéře sci-fi filmu "Clockstoppers", který režíroval Jonathan Frakes. Mezi hosty nechyběl Michael Dorn, Marina Sirtis, Rick Berman ani samotný Frakes. A teď ta "senzační zpráva" o Loree! Pokud si ji pozorně prohlédnete (viz. fotky vpravo) zjistíte, že má podezřele kulaté bříško! (Nejvíce zřetelné to je na snímcích na BSIP.)

Možná, že se mi to jen zdá, ale jestli mám pravdu, a Loree skutečně s Brentem čeká potomka, tak je to ta nejkrásnější věc, která se mohla stát a přeji Loree i Brentovi vše nejlepší a hlavně krásné a zdravé miminko! 

PS: Možná, že se dočkáme Brenta Juniora! V tom případě je skvělé, že jsem ještě svobodná! ;-))))))) 
  

   

Photos by A. L. Ortega - ©WireImage.com - Image courtesy WireImage.com

10-03-2002

Další záběry z filmu "Star Trek: Nemesis" (Welcome, BS Fans!)
 
8. března byla v pořadu E! News Daily odvysílána dvouminutová ukázka z natáčení filmu "Star Trek: Nemesis". Poprvé se objevil padouch Schinzon i bratr Data Benign (viz. foto). K vidění jsou i nové masky mimozemšťanů a celou ukázkou se prolíná krátké interview s Patrickem Stewartem. Ukázku si můžete stáhnout na serveru MediaTrek a na screenshoty Data se můžete podívat zde.

PS: Zatím vše nasvědčuje tomu, že scénář, který se již před časem objevil na webu, je skutečný a tak se zřejmě vyplní i smrt Data a jeho "převtělení" do Benigna ;-( 

07-03-2002 

Premiéra filmu "The Time Machine"
 
4. března letošního roku proběhla premiéra sci-fi filmu "The Time Machine". 
 
Mezi hosty se objevil i Brent  se svou přítelkyní Loree. Fotky Brenta z této akce jsou na stránkách Brent Spiner Info Page; info k filmu je zde (včetně fotek ostatních hostů, mezi kterými byl i Patrick Stewart - cpt. Picard z TNG s manželkou Wendy Neuss i Jeri Ryan coby Sedmá z Voyageru).
  
  

Klikni pro větší formát   Klikni pro větší formát

Photos by Steve Granitz - ©WireImage.com - Image courtesy WireImage.com

17-02-2002

Sean Penn nominován na Oscara (Za info děkuji Lucyle!)
 
Jak jsem již dříve informovala, Brent si zahrál roli prodavače bot ve filmu "I Am Sam" (bližší info zde). Hlavní roli ztvárnil herec Sean Penn (pozn. bývalý manžel Madonny) a nyní byl za tuto roli nominován na Oscara. Přímý link na Pennovu nominaci na stránkách 74th Annual Academy Awards zde. Screenshoty Data z epizody 017. Home Soil.
  

 10-02-2002

18 screenshotů Data z epizody 015. Angel One - Trosečníci

03-02-2002

45 screenshotů Data a Lora z epizody 014. Datalore - Bratři

02-02-2002

Dnes 02.02.02 Brent slaví krásné 53. narozeniny, a jelikož mu nikdo z nás nemůže osobně popřát ani předat dárek, rozhodla jsem se obdarovat jeho fanoušky a připravila jsem proto na dnešní den "mohutnou" aktualizaci. 
 
1. The Brent Spiner Fan Webring, jehož jsou tyto stránky součástí již nepatří pod Yahoo! (možná jste si všimli nefunkční navigační tabulky na úvodní stránce). Všechny webringy se přestěhovaly na nový server a tím se změnil i kód této tabulky, po několika komplikacích byly i moje údaje přesunuty a dnes jsem kód opravila, takže by měla tabulka již brzy začít fungovat.
2. Recenze k CD OYE dostala nový vzhled a byla přidána recenze soundtracku "Out to Sea"
3. Samostatné stránky s infem k filmům: Fenomén, Ask Me No Questions, The Ponder Heart, I Am Sam
4. Nová rubrika Nominace a ceny
5. Nové pojetí stránky Akce, kde se již nebudou objevovat jen aktuální zprávy, ale zároveň zde bude archiv s odkazy na "veškeré" významné akce, kterých se Brent za svou kariéru zúčastnil
6. Přidání nových odkazů na stránky o Brentovi na internetu.
 

30-01-2002

Trailer k filmu The Master of Disguise a první screenshoty Brentovy role zde

 27-01-2002

Od 25. ledna 2002 máte možnost předobjednat si první sezónu TNG na DVD

27-01-2002

Screenshoty Data z epizody "013. The Big Goodbye - Poslední sbohem"

 21-01-2002

První sezóna TNG bude od března letošního roku k dostání i v ČR, více zde

21-01-2002

"Human Relations Award Dinner" (Welcome, BS Fans!; StarTrek.com message board)

Dle informací z komunikačního kanálu oficiální stránky StarTrek.com, by se Brent měl 10. února letošního roku zúčastnit společenské akce s názvem "Human Relations Award Dinner" for Tommy Schlamme. Během akce bude výše jmenovanému režisérovi předána cena za "Mezilidské vztahy". Cenu předává Americká židovská komise ( The American Jewish Committe). Tommy Schlamme je Brentův spolužák ze školy a jeho dlouholetý přítel, který ho mj. již několikrát obsadil do svých filmů (např. Kingfish: A Story of Huey P. Long (1995), Crazy from the Heart (1991), Miss Firecracker (1989) a What's Alan Watching? (1989).
 
Další hosté: Christine Lhati, Ted Danson, Martin Sheen, Alison Janey a Bradly Whitford
Cena vstupenky: $150 za 35 místem ($360 před 35 místem)
Místo konání: Doubletree Hotel ve městě Houston (gallerie)
Program: 18-19 hodin recepce a živá kapela; od 19 hodin samotná akce
K dostání budou i fotografie.
Kalendář akcí The American Jewish Committe zde
Thomas Schlamme na Internet Movie Database zde
  

13-01-2002

Vystřižená scéna s Dr. Okunem odvysílána ;-*

Ten, kdo v neděli sledoval na satelitní stanici PRO 7 film "Den nezávislosti", nebo v ten pravý moment přepnul (jako já) z VOXu, kde dávali "Tanec na vlnách", byl odměněn odvysíláním vystřižené scény s Dr. Okunem (viz. obrázek vpravo). Informace o této scéně jsem již dříve přinesla v bližším popisu filmu zde. K mému překvapení se Dr. Okun neobjevil jen v rozhovoru uvnitř mimozemského plavidla, ale navíc trvala déle i scéna, kdy je přivezen mimozemšťan a je převážen za asistence Dr. Okuna do podzemních laboratoří.  Ještě teď, když si na dnešní "zážitek" vzpomenu jsem šťastná, že jsem to viděla, ale zároveň i nešťastná, protože již tento film mám, jak z NOVY, tak právě z PRO 7 a tak jsem bohužel nenahrávala ;-( 
  

Klikni na obrázek
pro plnou verzi

 

Jediné, co mě těší je fakt, že byla tato scéna zařazena i do televizního vysílání a jak pevně doufám, bude i při příštím opakování znovu odvysílána, a to už budu určitě nahrávat ;-)
 

13-01-2002

Screenshoty Data z epizody "011. Hide And Q - Hra na schovávanou"

12-01-2002

První záběry z natáčení "Star Trek: Nemesis" jsou konečně zveřejněny

06-01-2002

Kromě nových screenshotů Data, tentokrát z epizody "008. Justice - Spravedlnost", jsem časově rozdělila rubriku Archiv. Nově bude pod odkazem Archiv rozdělovník na roky 2001 a 2000; a zvlášť budou ukládány zprávy z roku 2002.

Také jsem objevila oficiální stránku Jonathana Frakese (jediná stránka, která je jím autorizovaná). V rubrice PHOTOS je i jedna fotka z režírování filmu "Star Trek: Vzpoura", na které je vidět i Brent. Kromě této stránky jsem ještě do rubriky Odkazy - Hreci z TNG přiřadila stránku BONC Home Page, která obsahuje spoustu pěkných fotek Gates McFadden a Patricka Stewarta. 
 

05-01-2002

Další dva filmy s Brentem v TV!!! (Týdeník Televize č. 2/2002)
  
Stal se zázrak! Příští týden, tedy od 07. do 13. ledna 2002 je přímo "poset" filmy, ve kterých si Brent zahrál. Proto jsem tento týden nazvala "Týden BRENTA SPINERA na televizních obrazovkách"! 
K filmům, o kterých jsem informovala 02/01 přibylo drama "Corrina, Corrina", které bude uvedeno 12. ledna na RTL2 a druhým filmem je sci-fi "Den nezávislosti", které bude 13. ledna na PRO7. 

Navíc jsem rubriku TV & KINO přesunula na samostatnou stránku a obohatila ji o archiv filmů a pořadů, ve kterých se Brent objevuje na našich i námi dostupných satelitních a kabelových stanicích a to od data vzniku těchto stránek. Od dnešního dne budou veškeré textové a obrazové upoutávky na pořady na samostatné stránce rubriky TV & KINO.
 

02-01-2002

02. leden roku 2002 přinesl hned několik příjemných zpráv (Týdeník Televize č. 2/2002)
  
- 07.01. bude na české stanici HBO uveden film "Černá Carmen Dorothy Dandridge" (od 20.00 hodin)
- 13.01. bude na německé satelitní stanici VOX komedie "Tanec na vlnách" (od 20.15 hodin)
- V lednu přichází na DVD filmy "Hele vole, kde mám káru?" a "ST:9"
  

 

 

Nahoru
Up